rinok2020_01.jpg
rinok2020_02.jpg
rinok03.jpg
bg2020_01.jpg
divadlo01.jpg
divadlo02.jpg
puncobranie.jpg
rinok01.jpg
rinok02.jpg
bg2020_02.jpg
previous arrow
next arrow

Baťoviansky rínok 2020

          Aj tento rok, napriek karanténe, naše združenie pripravuje podujatie Baťoviansky rínok. Nájdete na ňom už tradičných, lokálnych predajcov. Privezú a ponúknu Vám výborné a chutné pochúťky, ručne vyrábané výrobky, lokálny umelci, dielničky pre deti.

          V utorok 15. septembra 2020 bude na mestskej tržnici a v parku M.R.Štefánika príležitosť si kúpiť rôzne užitočné veci, výborne jedlo alebo si len tak užiť atmosféru mestského trhu.

          Tento rok máme pre vás nachystané rôzne novinky, ktoré postupne budeme odhaľovať na našich sociálnych sieťach.

logo baťovianský rínok

Blšák

Máš doma niečo, čo funguje alebo môže poslúžiť ešte druhému? Nepotrebuješ to a nechceš, aby to skončilo v koši? Prihlás sa na náš Blšák, priprav si sortiment, ktorý vieš ponúknuť, spíš si zoznam čo budeš predávať alebo darovať. Pošli nám to a my sa ti ozveme. Na trhu môžeš predať:
  • starožitnosti
  • detské oblečenie
  • hračky pre deti
  • ručné náradie (kosačka, vŕtačka, atď)
  • obrazy
  • elektronika
 

 

Organizačné pokyny

Pokyny a opatrenia COVID-19

V súvislosti s aktuálnym vývojom situácie ohľadom COVID-19 a v nadväznosti na rozhodnutie UVZ sme pre bezpečné zvládnutie nášho spoločného podujatia vykonali viaceré opatrenia a prijali pravidlá, ktorými sa bude Baťoviansky rínok organizovať a účastníci riadiť. Opatrenia a pravidlá sú navrhnuté s najväčším rešpektom k zdraviu kupujúcich, predajcov, účinkujúcich aj organizátorov, tak aby sme si ho užili, spoločne a bezpečne. Tento rok to bude naša spoločná snaha....

Čítaj ďalej
­